نمایش اسلایدی

مرکز تحقیقات فناوری بن یاخته با دارا بودن امکانات تخصصی و تکنیک های ایجاد موش ترانسژن، آماده ارائه خدمات تولید و فروش موش های ترانسژن حاوی تغییرات ژنتیکی متداول و یا سفارشی را دارا می باشد.

 

ادامه مطلب...

بن میر با بیش از 3 سال سابقه درخشان استفاده در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی سراسر کشور و دریافت جوایز و افتخارات متعدد یکی از محصولات نامدار مرکز تحقیقات فناوری بن یاخته است. این کیت به صورت اختصاصی میکرو RNA های مورد نظر شما را به روش ریل تایم PCR اندازه گیری می نماید. 

ادامه مطلب...

مرکز تحقیقات فناوری بن یاخته، مجهز به دستگاه های مختلف مربوط به مهندسی بافت و نانوتکنولوژی، جهت تسهیل امر پژوهش در زمینه های مذکور، خدمات این دستگاه ها را به تمامی پژوهشگران کشور ارائه می نماید. این خدمات توسط متخصصین مجرب مرکز تحقیقات فناوری بن یاخته و بر اساس استاندارد های روز دنیا انجام می شود.

ادامه مطلب...

اطلاعات تماس

  • تهران، 24 متری سعادت آباد، خیابان دوم شرقی ، پلاک 9، کد پستی: 1997775555
  • 02122082120
  • 02122351460 (Fax)
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره مرکز

مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته به‌عنوان اولین مرکز خصوصی در حوزه مهندسی بافت و نانوتکنولوژی درایران، فعالیت‌های خود را از سال 1383 به‌طور رسمی آغاز نمود. گرچه درحال حاضر عمده فعالیت‌های این مرکز در قالب طرح‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی می‌باشد؛ ولی اهداف کلان و بلند‌مدت شرکت دستیابی به محصولات کاربردی جهت ترمیم و بازسازی بافت‌های آسیب‌دیده می‌باشد.